Робота виїзних бригад

Робота виїзних планово-консультативних бригад Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні в районах області.

З метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до дітей сільської місцевості дитячими спеціалістами Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні в липні 2018р. здійснено планово-консультативні виїзди в Чортківську центральну районну лікарню та Шумську центральну районну лікарню.
В складі виїзної бригади спеціалістів Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні в Чортківську центральну районну лікарню – гастроентеролог дитячий, окуліст дитячий, алерголог дитячий, хірург дитячий. Проведено огляд 83 дітей, в т.ч. 30 дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, виявлено патологію у 81 пацієнта. Рекомендовано лікування амбулаторне 39 дітям, стаціонарне 20 дітям, санаторно-курортне 22 дітям.
В Шумську центральну районну лікарню в складі виїзної бригади 5 дитячих спеціалістів: кардіоревматолог, гастроентеролог, хірург, невропатолог, отоларинголог. Спеціалістами оглянута 131 дитина, з них 96 – жителі сільської місцевості. Виявлена патологія у 92 дітей, в т.ч. вперше в житті у 67 дітей. Призначено лікування: амбулаторне – 61 пацієнту, стаціонарне – 38. Дітям з виявленою патологією дано скерування на лікування у спеціалізовані відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.