Комп’ютерна томографія (КТ)

Для підвищення якості надання медичної допомоги та для забезпечення пацієнтам нашої лікарні гідний рівень медичних послуг в рамках державно-приватного партнерства на базі нашої лікарні працює кабінет комп’ютерної томографії  ТОВ «ПроХелс». Розміщений кабінет на першому поверсі нашої лікарні.

Комп’ютерна томографія (КТ) — це безконтактний метод медичної діагностики, заснований на комп’ютерній реконструкції зображення, що отримується при круговому скануванні об’єкта вузьким пучком рентгенівського випромінювання та проводиться при горизонтальному положенні пацієнта.

З появою спірального томографа лікарі обстежують пацієнта в 3D форматі: можливість розглянути його в різній площині, зверху, знизу та з боків. При отриманні таких високоякісних зображень, лікар — рентгенолог чітко бачить зміни в обстежуваному органі, що допомагає йому встановити точний діагноз.

Зображення внутрішніх органів, кісток, м’яких тканин, кровоносних судин отримані при комп’ютерній томографії забезпечують більшу чіткість і кращу деталізацію ніж зображення отримані звичайними методами рентгенівської діагностики.

Обстеження проводиться сучасним комп’ютерним томографом Philips Brilliance 64 володіє можливостями об’ємної візуалізації та більш ефективно використовує їх для спрощення роботи терапевта, завдяки спектру нових і цільових вдосконалених технологій, таких як візуалізація серця з допомогою низьких доз опромінення, програмне забезпечення для 3D об’ємної реконструкції і розширені мережеві можливості.

Система дозволяє досягти найвищого рівня продуктивності при дослідженнях перфузії головного мозку, удосконалених дослідженнях серця, які включають дослідження функцій серця і візуалізацію коронарних артерій, а також при виконанні візуалізації легень та реанімації.

Багатофункціональність цього високопродуктивного сканера включає опції автоматизації клінічних досліджень, враховує зручність виконання реконструкції та заключної обробки і сприяють точності діагностики. Крім цього, швидкість і зручність у роботі 64-срезовой конфігурації сканера Brilliance позитивно впливають на щоденний робочий процес і підвищують пропускну здатність пацієнтів за рахунок усіх етапів роботи.

Обстеження, які проводяться в кабінеті комп’ютерної  томографії: КТ голови, шиї КТ органів грудної порожнини КТ органів черевної порожнини КТ хребта КТ кісток тазу КТ кінцівок

Діти, які належать до категорії соціально незахищених та діти інваліди, у разі потреби можуть пройти КТ безоплатно.