Відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Приймальне відділення функціонує з березня 1966 року, відколи почала працювати обласна дитяча клінічна лікарня. Тоді до його складу входили структурні підрозділи: приймальне, діагностичне на 15 ліжок та відділення передачі.

З лютого 1987 року приймальне відділення функціонує з цілодобовим постом лікаря-педіатра, медсестри та молодшої медсестри. Для надання невідкладної допомоги хворим та їх обстеження є кімната невідкладної допомоги, забезпечена медикаментами, медичною апаратурою, чотири оглядові бокси, ургентна лабораторія, рентген кабінет, травмпункт з перев’язувально – операційними можливостями.

Основними завданнями відділення є:

  • прийом хворих дітей на стаціонарне лікування диференційовано та позачергово, залежно від характеру захворювання, складності його протікання, загального стану дитини;
  • надання невідкладної медичної допомоги ургентним дітям;
  • обстеження хворих, попередня діагностика та призначення лікування;
  • організація та дотримання заходів з метою попередження занесення інфекційних захворювань у лікувальні відділення стаціонару;
  • ведення відповідної медичної документації.

За рік через приймальне відділення, в середньому, проходить до 15 тисяч дітей, майже половина з них із сільської місцевості. Близько 2 тисяч – це діти віком до 1 року. Більше 150 дітей за рік перенаправляються в інші стаціонари (міську дитячу лікарню, реанімацію, інфекційну дитячу лікарню).

Великий обсяг діагностично – лікувальної роботи виконують лікарі приймального відділення при обслуговуванні амбулаторних хворих. Щорічно їх оздоровлюється понад півтори тисячі.


Очолює відділення Олійник Емілія Юріївна – лікар-педіатр першої кваліфікаційної категорії із стажем роботи з 2009 р.

В штаті відділення працюють досвідчені та висококваліфіковані лікарі, які постійно підвищують свій професійний рівень, систематично відвідують семінари, конференції, симпозіуми, навчання і стажування у провідних університетах та клініках як в Україні, так і за кордоном, є членами міжнародних та українських Асоціацій, авторами наукових статей у вітчизняних та міжнародних виданнях:

  • Сирник Галина Тихонівна – лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи з 1998 р.
  • Некрасова Тетяна Леонідівна – лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи з 1998 р.
  • Маліцка Галина Мирославівна– лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії, стаж роботи з 2007 р.
  • Годун Ганна Миколаївна – лікар-педіатр першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи з 2011 р.

 

 

У відділенні,  під керівництвом старшої сестри медичної Зазуляк Наталії Богданівни   (вища категорія) працюють сестри медичні з багаторічним стажем роботи.

Щоб підтримувати належний санітарний стан відділення і маленькі пацієнти відчували затишок та комфорт чимало зусиль прикладає сестра – господиня Бабій Світлана Михайлівна.