Візит архиєпископа і митрополита
Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка

 Сьогодні, 27 грудня, в нашому медичному закладі відбулася знакова подія – побував архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

 На чолі із генеральним директором (головним лікарем) Григорієм Івановичем КОРИЦЬКИМ наші гості відвідали ряд відділень лікарні. Неймовірно теплою атмосферою була наповнена зустріч діток та їх батьків із митрополитом. Кир Василій поблагословив хворих діток та помолився за їх оздоровлення.

 Під час зустрічі нам було передано сертифікат на суму 220 тисяч гривень від Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та харчування для діток, що на даний час знаходяться на лікуванні у нашому медичному закладі.

 Григорій Іванович Корицький подякував за матеріальну і моральну підтримку та зазначив, що для нас це надзвичайно важливо у час, коли в Україні війна.

 В рамках свого візиту митрополит Василій також зустрівся із колективом лікарні у конференц залі. В своїй промові він подякував медичним працівникам за важку щоденну працю, за порятунок дітей та поблагословив усіх присутніх. Насамкінець усі разом помолилися за перемогу та мир в Україні.