Міжнародний день захисту дітей

 Щороку у перший день літа ми відзначаємо свято найменших громадян України — Міжнародний день захисту дітей. Це свято радості, впевненості у краще майбутнє та щирих дитячих посмішок.

 Уже другий рік поспіль наші діти живуть в умовах воєнного стану. Чимало українських дітей замість ніжної материнської колискової чують гучні звуки сирен, вибухів, а замість теплого домашнього ліжечка доводиться ночувати у підвалах, бомбосховищах. Тому зараз надзвичайно важливо для нас, дорослих, приділяти їм якнайбільше уваги та максимально дарувати позитивні емоції.

 З нагоди сьогоднішнього свята адміністрація КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР організувала різноманітні святкові заходи для наших маленьких друзів:

  •  майстер-клас із арт-терапії для зниження тривожності у діток та формування стійкості (проводив психолог нашого медичного закладу Мар’яна СМАЛЬ);
  •  майстер-клас із виготовлення об’ємної аплікації «Квіти для мами»
  •  майстер-клас із виготовлення «Голуба миру» в техніці орігамі
  •  майстер-клас «Аплікація із домальовкою»
  •  розвиваюча гра «Великі права маленької дитини»

 З цікавим подарунком, а саме сертифікатом на відвідування Тернопільського обласного краєзнавчого музею та участь у квесті «Щоб козачатами ставати – про козацтво треба знати», на наше свято завітала Мар’яна ГОЛОВКО. Щиро дякуємо БО «Фонд Михайла та Мар’яни Головко» за оригінальний та дуже актуальний у наш час подарунок для маленьких українців.

 Веселу атмосферу свята створили повітряні кульки та спеціальні гості – казкові герої із DISNEY, що завітали на свято із своєю програмою. Ізюминкою свята для усіх діток став легендарний пес Патрон.

 Дзвінкий сміх, радісні вогники в дитячих очах та чудовий настрій нам вдалося подарувати маленьким пацієнтам та їх батькам.