Реабілітація дітей від 0 до 3 років

 Центр комплексної медичної реабілітації для дітей з ураженням нервової системи та порушенням психіки КНП “Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня” ТОР обслуговує дітей з народження (в тому числі і недоношених діток) і до 18 років.

 Наш заклад законтрактований з Національною службою здоров’я України,  і з 2022 року програму медичних гарантій розширили новим пакетом “Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя”.

 Медична реабілітація є безоплатною та доступною! НСЗУ не обмежує діток до 3 років у кількості циклів лікування. Маленькі пацієнти можуть проходити 21 денний курс реабілітації, як в амбулаторних так і в стаціонарних умовах.  Для проходження курсу лікування необхідно електронне направлення лікуючого лікаря або лікаря первинної медичної допомоги.

 Спеціалісти центру мають великий досвід роботи з новонародженими та дітьми до 3 років, що мають різноманітні патології нервової та опорно-рухової системи.

 У стаціонарному відділенні забезпечено належні умови лікування, проживання та харчування для діток із батьками. Працює катамнестичний кабінет, який забезпечує постійний моніторинг дітей до 3 років.

 Всі рекомендації щодо подальшого лікування надає лікар фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) після спільного огляду мультидисциплінарної команди, складання індивідуального реабілітаційного плану та програми реабілітації.

 Центр комплексної медичної реабілітації дітей з ураженням нервової системи та порушення психіки на базі КНП “Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня” ТОР щомісяця обслуговує близько 50 маленьких пацієнтів.

 Колектив центру комплексної медичної реабілітації дітей з ураженням нервової системи та порушення психіки щиро вдячний за довіру батьків наших маленьких пайцієнтів!

 Інформацію підготувала лікар-фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) центру комплексної медичної реабілітації дітей з ураженням нервової системи та порушення психіки Вікторія ХАРІВ