До уваги батьків наших маленьких пацієнтів!

          Адміністрація КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР нагадує, що Ви маєте змогу скористатися електронним медичним сервісом Тернопільщини та записатися на прийом до лікарів поліклінічного відділення онлайн на зручний для Вас час.

Записавшись онлайн, Ви не тільки гарантовано зможете потрапити на прийом до потрібного спеціаліста,  а й збережете свій час та уникнете скупчення у чергах.

Для проведення консультації у пацієнта має бути:

  • електронне направлення від сімейного лікаря чи дільничого педіатра;
  • заброньований час прийому до потрібного спеціаліста.

Записати пацієнта на прийом може будь-який лікар або ж запис може здійснити сам пацієнт, попередньо зареєструвавшись на сайті електронного медичного сервісу Тернопільщини https://www.med.ternopil.ua/ua/ або ж на сайті нашої лікарні https://todl.com.ua/

З інструкцією, як записатися на прийом онлайн, Ви можете ознайомитися у нас на сайті https://todl.com.ua/ , а також на сторінках у соціальних мережах нашої лікарні.

Для отримання консультації обстеження на COVID-19 не потрібне

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та для Вашого захисту, просимо відвідування консультативної поліклініки здійснювати виключно у масках, після проведення температурного скринінгу, що здійснюється при вході.

Під час очікування консультації лікаря, просимо дотримуватися безпечної дистанції з іншими пацієнтами (1,5 – 2 метри)!!!

Телефон для довідок (0352) 26-55-03

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!!