Сучасний монітор Haeco G3D

Адміністрація та весь колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП “ТОДКЛ” ТОР висловлюють щирі слова вдячності Міжнародному Благодійному Фонду “Живи” та усім небайдужим, хто долучився до збору коштів на сучасний монітор Haeco G3D.

Моніторування пацієнта це перша і головна умова успішного лікування в реанімації чи під час проведення загальної анестезії. Це контроль життєвих показників в реальному часі, 24/7. Ще в 1985 році у Гарварді були сформульовані чіткі вимоги (протокол) щодо моніторингу і на сьогодні вони залишаються актуальними. Обов’язковий мінімум це постійний контроль екг, пульсу, артеріального тиску, частоти дихання, насичення киснем крові (сатурація), вуглекислий газ в видихуваному повітрі (капнометрія), температура тіла. І це лише обов’язковий мінімум. Всі ці параметри контролює пристрій – монітор пацієнта. Завдяки цьому апарату медперсонал має змогу бачити об’єктивні параметри життєдіяльності пацієнта та вчасно реагувати на їх зміни. В моніторі є налаштування рівня тривог, що будуть попереджувати і спрацьовувати навіть при найменших відхиленнях параметрів від норми. Безпека пацієнта головний пріоритет для лікарів інтенсивної терапії.

Щиро дякуємо та бажаємо усім здоров’я і Божого захисту. Нехай Ваші добрі справи завжди повертаються до Вас сторицею та теплом дитячих сердець.