15 Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"

В рамках 15 Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» нашій лікарні, зокрема відділенню інтенсивної терапії для новонароджених дітейз виїзною неонатологічною бригадою (ВІТН), сьогодні, 16 березня, було передано медичне обладнання,  яке допоможе надавати якісну медичну допомогу новонародженим діткам, що знаходяться на лікуванні у даному відділенні:

  • монітор пацієнта STAR800Fз модулем вимірювання СО2 (боковий потік) з аксесуарами
  • пульсоксиметр «Біомед» ВР-10М – 5 шт.
  • насос інфузійний «Біомед» МЕ 600 (зі стійкою)

Людмила Іванівна Лугова, завідуюча відділенням ВІТН, наголосила, що це медичне обладнання є незамінним помічником лікарям і медсестрам та подякувала усім, хто долучився до цього проекту.

Генеральний директор (головний лікар) Григорій Іванович Корицький, також зазначив, що на базі нашої лікарні працює неонатальний центр з відділеннямінтенсивної терапії для новонароджених дітей з виїзною неонатологічною бригадою (ВІТН), відділенням патології новонароджених дітей та педіатричним відділенням для недоношених дітей, де надається висококваліфікована медична допомога новонародженим діткам в повному обсязі уже багато років.

Адміністрація та весь колектив КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР щиро дякує організаторам акції БФ «Серце до серця», зокрема Арсену Ляхоцькому,начальникууправління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Андрію Човгану та усім небайдужим людям,  які долучилися до цієї благодійної акції. Дякуємо Вам за Ваші добрі та відкриті серця! Міцного здоров’я і Божого захисту!