Лекція-екскурсія "Організація діяльності закладу охорони
здоров"я в умовах сучасних викликів"

 Сьогодні, 8 лютого, в КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР у рамках Школи лідерів ефективного управління відбулася лекція-екскурсія «Організація діяльності закладу охорони здоров’я в умовах сучасних викликів».

 Захід відвідали викладачі, студенти та аспіранти освітніх програм за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету (ЗУНУ).

 Спікер – генеральний директор (головний лікар) КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР, доктор медичних наук, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету Григорій Іванович КОРИЦЬКИЙ.

 У своєму виступі Григорій Іванович поділився досвідом успішної організації роботи нашого медичного закладу в умовах війни, зупинився на важливих питаннях та специфіці роботи кожного відділення і лікарні в цілому.

 Також наші гості мали можливість оглянути ряд відділень лікарні та ознайомитися із організацією їх роботи. Зустріч відбувалася в форматі питання – відповідь, тому усі бажаючі мали можливість задати свої питання та отримати вичерпні відповіді на них.  

 На сам кінець зустрічі, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління, доктор економічних наук, професор Михайло Михайлович ШКІЛЬНЯК подякував Григорію Івановичу від імені кафедри за цікаву та насичену зустріч.