Нова система ультразвукової діагностики MyLab X5

 Сьогодні, 29 листопада, в стінах нашого медичного закладу побував народний депутат України Андрій БОГДАНЕЦЬ.

 У ході візиту Андрій Володимирович разом із генеральним директором (головним лікарем) Григорієм Івановичем КОРИЦЬКИМ відвідали ряд відділень лікарні, зокрема консультативно-діагностичний центр з медико-генетичною консультацією, куди днями тут було передано від Благодійного Фонду Андрія Богданця «Допоможемо разом» дороговартісну систему ультразвукової діагностики MyLab X5. За допомогою цього обладнання наші лікарі зможуть збільшити обсяг та якість обстеження, що значно підвищить ефективність надання медичної допомоги нашим маленьким пацієнтам.

 Тому від сьогодні у консультативно-діагностичному центрі з медико-генетичною консультацією наші маленькі пацієнти зможуть пройти ультразвукову діагностику на новій сучасній системі ультразвукової діагностики MyLab X5, яка відповідає усім європейським нормам та стандартам.

 Як зазначають лікарі УЗД нашого медичного закладу, нове обладнання дасть можливість виконувати весь спектр ультразвукових досліджень, що дозволить виявляти різні патології на ранніх стадіях та своєчасно їх лікувати.

 Адміністрація та весь колектив КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР висловлюють щирі слова подяки Благодійному Фонду Андрія Богданця «Допоможемо разом», в особі народного депутата України Андрія БОГДАНЦЯ за цінний подарунок для нашого медичного закладу.

 Сердечно дякуємо та бажаємо здоров’я і мирного неба над головою. Нехай Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею та теплом дитячих сердець.