Нові та сучасні ліжечка для немовлят

Завдяки Благодійному фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельд» матеріальна база нашої лікарні поповнилася новими та сучасними ліжечками для немовлят.

Сьогодні, 6 травня, Благодійний фонд «Гуманітарна допомога м. Білефельд» передав нашому медичному закладу, зокрема відділенню патології новонароджених дітей та відділенню недоношених дітей 9 сучасних ліжечок для комфортного перебування немовлят, які знаходяться у даних відділеннях, великі функціональні ліжка, матраци, одяг та засоби гігієни.

В ході візиту наші гості відвідали також онкогематологічне відділення та відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії з виїзною консультативно-педіатричною бригадою невідкладної допомоги і були приємно вражені атмосферою та комфортними умовами перебування наших діток.

Як зазначила заступник медичного директора з медсестринства Ірина Михайлівна Антонюк, наша лікарня вже більше 15 років має змогу відчувати підтримку даного фонду.

Адміністрація та весь колектив КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР висловлює щирі слова подяки Благодійному фонду «Гуманітарна допомога м. Білефельд», зокрема голові фонду Пітеру Пегеру за безкорисливу допомогу та небайдуже ставлення до наших найменших пацієнтів. Високо цінуємо Вашу активну життєву позицію та соціальну відповідальність.

Нехай Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею та теплом дитячих сердець. Міцного здоров’я та Божого захисту. Надіємось на подальшу співпрацю!