Орден Святого Пантелеймона

Понеділок, 26 вересня. Робочий тиждень колективу нашої лікарні розпочався із приємних подій.


Архієпископ Тернопільський і Кременецький Православної Церкви України Нестор, настоятель духовного Свято-Троїцького центру протоієрей Миколай Зінкевич та протоієрей Григорій Нецькар вручили «Орден Святого Пантелеймона» за високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Тернопільщини, духовно-моральні якості, громадську позицію та милосердя генеральному директору (головному лікарю) КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР Григорію Івановичу КОРИЦЬКОМУ.


Шановний Григорію Івановичу!

Увесь колектив нашої лікарні усією теплотою серця вітає Вас із цією почесною нагородою та з Вашим Днем народження, який сьогодні Ви також святкуєте.


Дозвольте побажати Вам всього тільки найкращого – доброго здоров’я, бадьорості духу, теплоти в душі, життєвих сил, реалізації усіх поставлених цілей та миру в Україні.


Нехай за Ваш високий професіоналізм, людяність, старання та сили, що Ви вкладаєте на благо Тернопільського краю, доля дарує Вам тільки добро, а Господь благословляє на нові починання.


Радіємо з того, що маємо честь працювати під Вашим вмілим керівництвом. Дякуємо за Вашу мудрість та приклад, який Ви щоденно показуєте нам для наслідування.


Божого благословення Вам та Вашій сім’ї на многії і благії літа!


        Слава Україні!

Героям Слава!