Позитивні емоції від лікарняних клоунів

 Сьогодні, 04 липня, за сприянням керівника Міжнародного благодійного фонду «Живи» Домарацької Лілії Федорівни спільно з дружніми організаціями: Фондом «Хліб життя», Місією «Твори добро» та Фондом «ЕСПА» в нашому медичному закладі побували лікарняні Клоуни в служінні Христа (Польща) в рамках «Благодійного фестивалю радості – 2023» із спеціальною програмою ігор для діток, котрі перебувають на лікуванні в нашому медичному закладі. Зокрема відвідали онкогематологічне дитяче відділення, центр комплексної медичної реабілітації дітей з ураженням нервової системи та порушення психіки та консультативно-діагностичний центр з медико-генетичною консультацією.

 Клоунські сценки, фігурки із кульок, сюрпризи, подарунки, веселий настрій, щирі усмішки сьогодні подарували Клоуни нашим маленьким пацієнтам, їх батькам та медичним працівникам.

 «Для діток, що проходять тривале та нелегке лікування – позитивні емоції це надзвичайно важливо – вони додають їм сили для боротьби з нелегкою хворобою та полегшують шлях до повного одужання», – зазначає завідувачка онкогематологічного дитячого відділення Наталія Ярославівна Боднарчук-Сохацька.

 Адміністрація КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР щиро дякують за позитивні емоції та благодійну допомогу Лілії Федорівні, Фонду «Хліб життя», Місії «Твори добро», Фонду «ЕСПА», Клоунам в служінні Христа.

 Чекаємо нових зустрічей!