Преміальна ультразвукова система Samsung V8

 Нещодавно наш медичний заклад отримав преміальну ультразвукову систему Samsung V8 від Благодійного фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві соціального захисту охорони здоров’я і гендерної політики землі Нижня Саксонія ( Німеччина).

 Samsung V8 оснащений 5 датчиками – це найсучасніша ультразвукова система із вдосконаленою якістю зображення, технологіями і режими, які підвищують точність діагностики, що значно полегшує роботу лікарів та сприятиме швидшому одужанню наших маленьких пацієнтів.

 «Для нас це надзвичайно важливий подарунок, адже щорічно, у межах нашого лікувального закладу, в середньому проводиться близько 252 тис. УЗ-обстежень. Після початку агресії Російської Федерації проти України потік маленьких пацієнтів значно зріс, оскільки багато діток до нас звертається з тимчасово окупованих територій та територій, де ведуться бойові дії», – зазначає завідувачка відділення ультразвукової та функціональної діагностики Оксана Романівна Шило.

 Адміністрація КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР та весь колектив відділення ультразвукової та функціональної діагностики висловлює щирі слова подяки за таку неоціненну допомогу голові кураторію Благодійного фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві соціального захисту охорони здоров’я і гендерної політики землі Нижня Саксонія ( Німеччина) п. Г.Фогту та керуючій справами фонду «Діти Чорнобиля» землі Нижня Саксонія п. Сібілле Глоземейер.

  Сердечно дякуємо за розуміння та підтримку у надзвичайно складний для нашої держави час. Нехай усі Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею та теплом дитячих сердець.