Робочий візит американської неурядової організації Omaha rapid response

 9 квітня КНП “Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня” ТОР  із робочим візитом відвідали представники американської неурядової організації Omaha rapid response.

 Організація займається швидким реагуванням на надзвичайні ситуації, природні та техногенні катастрофи, військові конфлікти на місцевому і  регіональному рівні, а також по всьому світу. Здійснює організацію гуманітарних медичних місій, розгортає польові шпиталі та надання кваліфікованої медичної допомоги на місці надзвичайної ситуації, постачає гуманітарну допомогу. Команда організації налічує понад 4000 активних учасників.

 

 Вже в четвертий раз команда Omaha rapid response приїздить в Україну, цього разу у складі 9 чоловік, з-поміж яких:

  •  Ken Gruber – президент організації;
  •  Dan Robertson – лікар-хірург дитячий;
  •  Jay Salimath – лікар-хірург;
  •  Lauri Budzynski – клінічний психолог;
  •  Ceres Buena – медична сестра.

 У ході візиту наші гості на чолі із генеральним директором (головним лікарем) Григорієм КОРИЦЬКИМ відвідали ряд відділень лікарні, обговорили налагодження тісної співпраці та постачання гуманітарної допомоги, а саме медичної техніки та обладнання  у відповідності до існуючих потреб для покращення матеріально-технічної бази і підвищення спроможності у наданні медичної допомоги нашим маленьким пацієнтам.

 Omaha rapid response має на меті організацію співпраці з лікувальними закладами області для направленням лікарів та іншого медичного персоналу з числа своєї команди на підсилення місцевих закладів охорони здоров’я, у тому числі для виконання складних оперативних втручань, проведення навчань українських лікарів, обміну досвідом.