Робочий візит представників
БО "Фундація Дім Рональда МакДональда"

 Вчора, 11 січня, із робочим візитом наш медичний заклад відвідала делегація представників БО «Фундація Дім Рональда МакДональда».

 У ході візиту наші гості разом із генеральним директором (головним лікарем) Григорієм Івановичем Корицьким відвідали ряд відділень лікарні, зокрема, онкогематологічне відділення, відділення інтенсивної терапії для новонароджених дітей з виїзною неонатологічною бригадою, відділення патології новонароджених дітей, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та операційне відділення.

 
Також було обговорено важливі питання щодо відкриття Сімейної кімнати на базі КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР.

 
Для нашого медичного закладу Сімейна кімната є важливим та потрібним кроком для розвитку сімейно-орієнтованої медицини. Адже лікарня являється провідним спеціалізованим закладом, який надає багатопрофільну медичну допомогу дітям не тільки Тернополя та Тернопільської області, а й інших областей. На базі лікарні функціонує 15 стаціонарних відділень, де більшість наших маленьких пацієнтів є жителями області. Не в усіх батьків є можливість перебувати біля своїх дітей, тому Сімейна кімната дасть змогу більше часу проводити батькам біля діток, а це буде сприяти швидшому одужанню та покращуватиме емоційний стан у дітей.

 
Висловлюємо подяку БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» за допомогу та підтримку!

 Щиро раді співпраці!