Соціальний проєкт «Orange Days в EVA!»

 Сьогодні, 4 жовтня, у відділення патології новонароджених дітей КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР Благодійною організацією “Благодійний фонд “КОЛО”  та Лінією магазинів «EVA» в рамках соціального проєкту «Orange Days в EVA!» було передано два пристрої неонатальних для фототерапії НО-АФ-LED.

Фототерапія є важливою складовою лікування новонароджених із гіпербілірубінемією та захворюваннями, які супроводжуються жовтяницею, високою кількістю білірубіну в крові новонароджених діток. Використання даного пристрою значно скорочує терміни виходжування дітей із жовтяницею та знижує відсоток важких ускладнень.

 Як зазначила кураторка неонатального центру КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР Галина ПАВЛИШИН, щороку в наш медичний заклад госпіталізовується близько 600-700 дітей із різними ступенями важкості жовтяниці. Тому лампи фототерапії є дуже необхідними у лікуванні.

 Адміністрація та весь колектив неонатального центру КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР щиро вдячні Благодійній організації “Благодійний фонд “КОЛО” , Лінії магазинів «EVA» та усім, хто долучився до соціального проєкту «Orange Days в EVA!». Дякуємо Вам за активну життєву позицію, небайдуже ставлення, соціальну відповідальність та бажаємо міцного здоров’я. Нехай Ваші добрі і щирі справи повертаються до Вас сторицею та теплом дитячих сердець.