Спільні зусилля спрямовані на безпечне, якісне та комфортне лікування - це запорука збільшення шансів на повне та щонайшвидше одужання

 Керівництво нашого медичного закладу завжди старається зміцнювати матеріально-технічну базу лікарні з метою надання якісних послуг нашим маленьким пацієнтам.

 Цього разу нове медичне обладнання, а саме шейкер з інкубатором для тромбоцитів, отримало онкогематологічне дитяче відділення. Даний апарат допомагає рятувати життя наших діток від життєзагрозливих захворювань та небезпечних ускладнень, до прикладу – кровотеч, в тому числі, що можуть виникати під час проведення хіміотерапії.

 Діточки, які боряться за своє життя в умовах цього відділення, дуже часто потребують переливання тромбоцитів аби уникнути кровотечі та погіршення прогнозів в їхній хворобі. Дане технічне оснащення забезпечує ефективне зберігання та доступ до тромбоцитів цілодобово та невідкладно, коли в цьому є потреба.

 «Пацієнти з онкологічною патологією повинні отримувати лише найякісніше лікування. Саме тому працівники онкогематологічного дитячого відділення докладають усіх зусиль аби вдосконалити свої знання та вміння. В свою чергу, адміністрація обласної дитячої лікарні забезпечує якісне технічнологічне оснащення нашого закладу згідно світових стандартів. Закупівля такого сучасного та необхідного обладнання – це крок до покращення надання допомоги дітками з онкологічними захворюваннями. Спільні зусилля спрямовані на безпечне, якісне та комфортне лікування – це запорука збільшення шансів на повне та щонайшвидше одужання», – зазначає завідувачка онкогематологічного дитячого відділення Наталія Ярославівна.

 Хочемо відмітити, що онкогематологічне дитяче відділення на даний час розраховане на 20 онкогематологічних та 5 імунологічних ліжок. У відділенні дітки мають можливість пройти діагностику, хіміотерапевтичне та підтримуюче лікування гострих та хронічних лейкемій, ходжкінських та неходжкінських лімфом, злоякісних новоутворень різної локалізації, анемій, тромбоцитопеній, лімфаденопатій різного походження, порушень згортання крові, первинних та вторинних імунодефіцитів тощо.