Сучасний гематологічний аналізатор

«Наявність нового сучасного автоматичного гематологічного аналізатора є надзвичайно важливим для нас. Із початком бойових дій на території України кількість маленьких пацієнтів, що звертаються за медичною допомогою в нашу лікарню, збільшилася. Адже часто поступають дітки із тимчасово окупованих територій. За допомогою даного приладу ми зможемо точно, якісно та швидко виконувати загальний аналіз крові. В результаті отримуємо 22 параметри з маленької кількості крові, що є надзвичайно важливим для маленьких пацієнтів та значно допоможе у постановці правильного діагнозу і подальшого лікування», – зазначила завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Галина Ігорівна НЕДОШИТКО.

Адміністрація та весь колектив КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР висловлюють щирі слова вдячності благодійній організації «Благодійний фонд «Фонд освітніх ініціатив», в особі голови правління Антона Миколайовича ДЗЮБИ за сприяння у безкоштовному отриманні аналізатора гематологічного автоматичного HumaCount 80 TS, а також ТОВ «LabLife» за допомогу у введенні в експлуатацію та навчання персоналу відділення в роботі з аналізатором.

Щиро цінуємо Вашу підтримку у такий важкий для усіх нас час та бажаємо міцного здоров’я, Божого захисту і миру. Нехай Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею та теплом дитячих сердець.