Урочиста медична нарада з нагоди Дня медичного працівника


 Сьогодні, 26 липня, в конференц залі КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР відбулась урочиста медична нарада з нагоди Дня медичного працівника.

 Цього року, згідно указу президента України від 13 червня 2023 року, ми вперше святкуємо День медичного працівника 27 липня.

 Розпочалась нарада із хвилини мовчання в знак вшанування пам’яті всіх захисників і захисниць, які загинули в російсько-українській війні. Серед Героїв-медиків Тернопільщини, які мужньо боронили рідну землю ціною власного життя є наш колега лікар-ортопед-травматолог дитячий Ярослав Петрович ЖЕБЕЛЮК.

 У ході заходу медичний директор Алла ФІЛЮК зачитала святковий наказ з нагоди Дня Медичного працівника про заохочувальні відзнаки працівникам закладу охорони здоров’я за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та впровадження сучасних методів діагностики і лікування, багаторічну сумлінну працю з надання медичної допомоги серед дитячого населення області з попередження захворюваності та з нагоди Дня медичного працівника.