Зустріч адміністрації та лікарів нашого медичного закладу
із батьками дітей, що потребують паліативної допомоги

 Сьогодні, 12 січня, в конференц залі КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР відбулася зустріч адміністрації та лікарів нашого медичного закладу із батьками дітей, що потребують паліативної допомоги. Батьки, які не змогли безпосередньо бути присутніми на зустрічі, мали можливість приєднатися онлайн.

 Із вітальним словом до присутніх виступив генеральний директор (головний лікар) Григорій Іванович КОРИЦЬКИЙ. Також батьки мали можливість поспілкуватися із медичним директором Аллою Петрівною ФІЛЮК, заступником медичного директора Тарасом Павловичем ПИЛИПЧУКОМ, заступником генерального директора з правових та кадрових питань Надією Миколаївною ПАНАС, завідувачкою клініко-діагностичної лабораторії Галиною Ігорівною НЕДОШИТКО, завідувачкою відділення для дітей з ураженням нервової системи та порушенням психіки із центром пароксимальних станів Людмилою Василівною БУГЕЛЬ, фізичним терапевтом Марією Володимирівною ВІЦЕНТОВИЧ та практичним психологом Наталією Романівною СМИК.

 Під час зустрічі підсумували роботу виїзної паліативної бригади за минулий рік, заслухали пропозиції, зауваження батьків, обговорили низку життєво важливих питань і проблем діток, що потребують паліативної допомоги та перспективи на майбутнє.

 Дякуємо усім хто долучився до зустрічі.